1. miejsce w Mistrzostwach Miasta w unihokeju dla drużyny dziewcząt z SP16!!!
Dziewczęta z klas 4-6 również na podium – 3. miejsce!!!
Niesamowitych emocji dostarczyły nam obie drużyny dziewcząt z naszej szkoły w Mistrzostwach Miasta w unihokeju. Obie zajęły pierwsze miejsca w grupach i awansowały do ścisłego finału. Te młodsze zajęły 3. miejsce tracąc w całym turnieju tylko jedną bramkę!!! Starsze natomiast rozegrały niesamowicie dobre pojedynki, zwłaszcza mecz finałowy z SP-7, wygrywając go 2:1 i zdobywając ostatecznie Mistrzostwo Miasta i awans do zawodów wojewódzkich!!! Dziewczyny walczyły naprawdę dzielnie i dały z siebie wszystko, a nasza obrona w obu drużynach była wręcz nie do przejścia. W ataku nie brakowało natomiast efektownych akcji i dobrej współpracy. Dziewczyny wykazały się świetnymi umiejętnościami i rozegrały naprawdę bardzo dobre spotkania.

Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy powodzenia na kolejnym szczeblu rozgrywek.

1. miejsce (kl. 7-8):
Lidia Szyszkowska 8b, Amelia Szyszkowska 8b, Amelia Ziółkowska 8b, Antonina Gutkowska 8b, Maria Kuchta 8b, Laura Wieczorek 8b Maria Niedźwiecka 8a, Natalia Wiśniewska 7a

3. miejsce (kl. 4-6):
Urszula Rybczyńska 6a, Martyna Strysik 6a, Marta Schoenwald 6a, Irmina Perucka 6c, Amelia Kwiatkowska 6c, Julia Laskowska 5a, Zuzanna Podbielska 6c, Julia Lewandowska 6c.

Gratulujemy obu drużynom!!!
A. Asensky