zajęcia dodatkowe

Godziny dostępności nauczycieli dla rodziców i uczniów

Rok szkolny 2022/23

Nauczyciele podczas konsultacji są dostępni w pokoju nauczycielskim.

Nauczyciel Dzień Godziny
 Asensky Hanna czwartek   13:30 - 14:30
 Bilecka Elżbieta  wtorek  15:10 - 16:10
 Biłyk Violetta czwartek - co 2 tyg.  15:05 - 16:05
 Chylewski Rafał  wtorek  8:00 - 9:00
 Czekaj Anna  środa 15:15 - 16:15 
 Cykowska-Zbrojny Sylwia

 wtorek

czwartek

 13:30 - 14:00

8:25 -   8:55

 Dróbka Katarzyna poniedziałek 12:30 - 13:30
 Falkowski Rafał wtorek  13:30 - 14:00 
 Felska Ewa środa   15:10 - 16:10
 Gajewska Sławomira

 poniedziałek

wtorek

13:30 - 14:00

13:35 - 14:05

 Gazda Magdalena poniedziałek  14:10 - 15:10 
 Głowacka Barbara  środa  15:15 - 16:15
 Gniadek Natalia  poniedziałek  10:00 - 11:00
 Grochowska Anna    
 Jagodzińska Agnieszka  czwartek 10:00 - 11:00 
 Jelonek Monika piątek   13:35 - 14:05
 Jeschke Beata  wtorek  13:35 - 14:35
 Jarentowska Magdalena  poniedziałek  8:50 - 9:50 
 Karpus Kajetana

poniedziałek

środa

 14:30 - 15:00

13:30 - 14:00

 Kęsik Adriana  wtorek  14:30 - 15:30
 Kosmowska Anna

 wtorek

środa

14:30 - 15:00

8:00 - 8:30

 Kozłowska Agnieszka worek  7:55 - 8:55 
 Kulwicka Magdalena  środa  14:20 - 15:20
 Kwiatkowska Agnieszka

 poniedziałek

czwartek

14:25 - 14:55

12:30 - 13:00

 Lewandowska Agnieszka

 wtorek

wtorek

 12:15 -12:45

15:15 - 15:45

 Machaj Małgorzata  wtorek 8:40 - 9:40 
 Majorkiewicz Piotr

 wtorek

piątek

 11:00 - 11:30

11:00 - 11:30

 
 Mathiak Izabela

 poniedziałek

czwartek

 11:25 - 11:55

11:25 - 11:55

 
 Miller Dariusz    
 Miller Katarzyna  piątek 7:30 - 8:30 
 Morgiewicz Ewa

 wtorek

czwartek

14:20 - 14:50

7:30 - 8:00

 Mówka Izabela piątek   14:20 - 15:20
 Osyka Emilia  

 wtorek

środa

11:00 - 11:30

14:20 - 14:50

 Piątkowska Joanna

 wtorek

czwartek

 7:30 - 8:00

13:30 - 14:00

 Pietrzak Joanna  środa  13:20 - 14:20
 Piśko Leszek środa  8:45 - 9:45 
 Plutowska Magdalena  środa 9:45 - 10:45 
 Pozorska Barbara

 środa

piątek

 13:30 - 14:00

13:45 - 14:15

 Reimus Łukasz  wtorek  12:30 - 13:30
 Rohde Piotr  wtorek 10:35 - 11:35 
 Rudnik Magdalena  poniedziałek  15:15 -  16:15 
 Rzanny Michał środa   8:30 - 9:30
 Staniszewska Marzena  czwartek  14:20 - 15:20
 Szałańska Edyta

 wtorek

piątek

 13:35 - 14:05

8:15 - 8:45

 Szymańska Karolina

 wtorek

środa

 9:00 - 9:30

11:00 - 11:30

 Watkowska Aneta  wtorek  15:15 - 16:15
 Żebrowski Mariusz  wtorek 14:20 - 15:20 

 

<