oddziały, klasy

Klasy i wychowawcy

Rok szkolny 2022/23

Klasa Wychowawca
I a Elżbieta Bilecka
I b Agnieszka Lewandowska
II a Aneta Watkowska
II b Marzena Staniszewska
II c Ewa Felska
III a Anna Czekaj
III b Barbara Głowacka
IV a Adriana Kęsik
IV b Małgorzata Machaj
V a Piotr Majorkiewicz
V b Emilia Osyka
VI a Katarzyna Dróbka
VI b Edyta Szałańska
VI c Magdalena Jarentowska
VII a Ewa Morgiewicz
VII b Magdalena Rudnik
VIII a Magdalena Gazda
VIII b Izabela Mówka
VIII d Sławomira Gajewska
VIII e Magdalena Kulwicka
VIII f Kajetana Karpus
VIII g Agnieszka Kwiatkowska
samorząd uczniowski

Samorząd Uczniowski

15 czerwca 2022 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na pięciu kandydatów głosy oddało 296 uczniów i nauczycieli.

W wyniku wyborów wyłoniono nowy zarząd SU.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/23

 Przewodnicząca: Lidia Szyszkowska z klasy 7b - 141 głosów


 Zastępca: Artur Kaszuba z klasy 7g - 81 głosów


 Sekretarz: Joanna Witczak z klasy 7d - 33 głosy


SU

Zajęcia dodatkowe

Rok szkolny 2022/23

harmonogram zostanie uzupełniony po ustaleniu terminów.

Nauczyciel Rodzaj zajęć Dzień Godziny Sala
 Asensky Hanna        
 Bilecka Elżbieta        
 Biłyk Violetta        
 Chylewski Rafał        
 Czekaj Anna        
 Dróbka Katarzyna Przykladowe zajęcia dodatkowe 1 - klasy 1-3
Przykładowe zajęcia dodatkowe 2 - klasy 7-8
Dzień tygodnia 1
Dzień tygodnia 2
830 - 915
1300 - 1415
23
34
 Rafał Falkowski        
 Felska Ewa        
 Gajewska Sławomira        
 Gazda Magdalena        
 Głowacka Barbara        
 Gniadek Natalia        
 Grochowska Anna        
 Jagodzińska Agnieszka        
 Jarentowska Magdalena        
 Karpus Kajetana        
 Kęsik Adriana        
 Kosmowska Anna        
 Kozłowska Agnieszka        
 Kulwicka Magdalena        
 Kwiatkowska Agnieszka        
 Lewandowska Agnieszka        
 Machaj Małgorzata        
 Majorkiewicz Piotr        
 Miller Dariusz        
 Miller Katarzyna        
 Morgiewicz Ewa        
 Mówka Izabela        
 Musiał Natalia        
 Osyka Emilia        
 Piątkowska Joanna        
 Pietrzak Joanna        
 Piśko Leszek        
 Plutowska Magdalena        
 Pozorska Barbara        
 Reimus Łukasz        
 Rohde Piotr        
 Rudnik Magdalena        
 Rzanny Michał        
 Staniszewska Marzena        
 Szałańska Edyta        
 Szymańska Karolina        
 Watkowska Aneta        
 Żebrowski Mariusz        
mały samorząd uczniowski

Mały Samorząd Uczniowski

00 miesiąca 2022 roku odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Na pięciu kandydatów głosy oddało XXX uczniów i nauczycieli.

W wyniku wyborów wyłoniono nowy zarząd Samorządu.

Skład Prezydium Małego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/23

 Przewodnicząca: imię i nazwisko z klasy XX - XXX głosów


 Zastępca: imię i nazwisko z klasy XX - XXX głosów


 Sekretarz: imię i nazwisko z klasy XX - XXX głosów


SU

Godziny dostępności nauczycieli dla rodziców i uczniów

Rok szkolny 2022/23

Nauczyciele podczas konsultacji są dostępni w pokoju nauczycielskim.

Nauczyciel Dzień Godziny
 Asensky Hanna czwartek   13:30 - 14:30
 Bilecka Elżbieta  wtorek  15:10 - 16:10
 Biłyk Violetta czwartek - co 2 tyg.  15:05 - 16:05
 Chylewski Rafał  wtorek  8:00 - 9:00
 Czekaj Anna  środa 15:15 - 16:15 
 Cykowska-Zbrojny Sylwia

 wtorek

czwartek

 13:30 - 14:00

8:25 -   8:55

 Dróbka Katarzyna poniedziałek 12:30 - 13:30
 Falkowski Rafał wtorek  13:30 - 14:00 
 Felska Ewa środa   15:10 - 16:10
 Gajewska Sławomira

 poniedziałek

wtorek

13:30 - 14:00

13:35 - 14:05

 Gazda Magdalena poniedziałek  14:10 - 15:10 
 Głowacka Barbara  środa  15:15 - 16:15
 Gniadek Natalia  poniedziałek  10:00 - 11:00
 Grochowska Anna    
 Jagodzińska Agnieszka  czwartek 10:00 - 11:00 
 Jelonek Monika piątek   13:35 - 14:05
 Jeschke Beata  wtorek  13:35 - 14:35
 Jarentowska Magdalena  poniedziałek  8:50 - 9:50 
 Karpus Kajetana

poniedziałek

środa

 14:30 - 15:00

13:30 - 14:00

 Kęsik Adriana  wtorek  14:30 - 15:30
 Kosmowska Anna

 środa

piątek

8:00 - 8:30

13:45 - 14:15

 Kozłowska Agnieszka worek  7:55 - 8:55 
 Kulwicka Magdalena  środa  14:20 - 15:20
 Kwiatkowska Agnieszka

 poniedziałek

czwartek

14:25 - 14:55

12:30 - 13:00

 Lewandowska Agnieszka

 wtorek

wtorek

 12:15 -12:45

15:15 - 15:45

 Machaj Małgorzata  wtorek 8:40 - 9:40 
 Majorkiewicz Piotr

 wtorek

piątek

 11:00 - 11:30

11:00 - 11:30

 
 Mathiak Izabela

 poniedziałek

czwartek

 11:25 - 11:55

11:25 - 11:55

 
 Miller Dariusz    
 Miller Katarzyna  piątek 7:30 - 8:30 
 Morgiewicz Ewa

 wtorek

czwartek

14:20 - 14:50

7:30 - 8:00

 Mówka Izabela

 wtorek

czwartek

15:15 - 15:45

15:15 - 15:45

 Osyka Emilia  

 wtorek

środa

11:00 - 11:30

14:20 - 14:50

 Piątkowska Joanna

 wtorek

czwartek

 7:30 - 8:00

13:30 - 14:00

 Pietrzak Joanna  środa  13:20 - 14:20
 Piśko Leszek środa  8:45 - 9:45 
 Plutowska Magdalena  środa 9:45 - 10:45 
 Pozorska Barbara

 środa

piątek

 13:30 - 14:00

13:45 - 14:15

 Reimus Łukasz  wtorek  12:30 - 13:30
 Rohde Piotr  wtorek 10:35 - 11:35 
 Rudnik Magdalena  poniedziałek  15:15 -  16:15 
 Rzanny Michał środa   8:30 - 9:30
 Staniszewska Marzena  czwartek  14:20 - 15:20
 Szałańska Edyta

 wtorek

piątek

 13:35 - 14:05

8:15 - 8:45

 Szymańska Karolina

 wtorek

środa

 9:00 - 9:30

11:00 - 11:30

 Watkowska Aneta  wtorek  15:15 - 16:15
 Żebrowski Mariusz  wtorek 14:20 - 15:20 

 

<