- Szczegóły
- Wojtek Boruciński
- Kategoria: Uczniowie
- Odsłony: 3870
Klasy i wychowawcy
Rok szkolny 2023/2024
Klasa | Wychowawca |
I a | Anna Czekaj |
I b | Karolina Szymańska |
II a | Elżbieta Bilecka |
II b | Agnieszka Lewandowska |
III a | Aneta Watkowska |
III b | Marzena Staniszewska |
III c | Ewa Felska |
IV a | Agnieszka Kozłowska |
IV b | Sławomira Gajewska |
V a | Adriana Kęsik |
V b | Małgorzata Machaj |
VI a | Piotr Majorkiewicz |
VI b | Emilia Osyka |
VII a | Katarzyna Dróbka |
VII b | Edyta Szałańska |
VII c | Magdalena Jarentowska |
VIII a | Ewa Morgiewicz |
VIII b | zas. Joanna Piątkowska |
- Szczegóły
- Wojtek Boruciński
- Kategoria: Uczniowie
- Odsłony: 2285
Samorząd Uczniowski
h2> Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/24
Przewodnicząca: Laura Zakierska z klasy 8b
Zastępca: Kaja Przybyłek z klasy 7a
Sekretarz: Daria Mazur z klasy 6a
Skład Pocztu Sztandarowego w roku szkolnym 2023/24
Chorąży: ....... z klasy 8b
Asysta: Nikola Osińska z klasy 8b
Asysta: Alicja Wasążnik z klasy 8b
Skład Pocztu Flagowego w roku szkolnym 2023/24
Chorąży: ..... z klasy 8b
Asysta: Laura Jankowska z klasy 8b
Asysta: Sandra Lewandowska z klasy 8b
- Szczegóły
- Joanna Piątkowska
- Kategoria: Uczniowie
- Odsłony: 2288
Godziny dostępności nauczycieli dla rodziców i uczniów
Rok szkolny 2023/2024
Nauczyciele podczas konsultacji są dostępni w pokoju nauczycielskim.
Nauczyciel | Dzień | Godziny |
Asensky Hanna | poniedziałek | 10:30 - 11:30 |
Bilecka Elżbieta | środa | 15:05 - 16:05 |
Borczon Dominika | poniedziałek | 14:15 - 14:45 |
Chylewski Rafał | wtorek | 8:00 - 9:00 |
Czekaj Anna | środa piatek |
12:25 - 12:55 12:40 - 13:10 |
Cykowska-Zbrojny Sylwia | wtorek | 11:40 - 12:40 |
Dobrzeniecka Monika | poniedziałek czwartek |
12:25 - 12:55 10:30 - 11:00 |
Dróbka Katarzyna | czwartek | 9:35 - 10:35 |
Falkowski Rafał | ----- | ----- - ---- |
Felska Ewa | czwartek | 7:45 - 8:45 |
Gajewska Sławomira | poniedziałek | 11:30 - 12:30 |
Gazda Magdalena | środa | 12:00 - 12:30 |
Grochowska Anna | środa | 10:30 - 11:30 |
Jagodzińska Agnieszka | piątek | 10:30 - 11:30 |
Jeschke Beata | poniedziałek | 8:45 - 9:45 |
Jarentowska Magdalena | środa | 8:45 - 9:45 |
Karpus Kajetana | poniedziałek | 14:15 - 14:45 |
Kęsik Adriana | wtorek | 13:25 - 14:25 |
Kosmowska Anna | czwartek | 13:30 - 13:40 |
Kozłowska Agnieszka | wtorek | 11:25 - 12:25 |
Kwiatkowska Agnieszka | poniedziałek | 10:40 - 11:40 |
Lewandowska Agnieszka | wtorek | 10:25 - 13:25 |
Machaj Małgorzata | czwartek | 10:40 - 11:40 |
Majorkiewicz Piotr | czwartek | 8:45 - 9:45 |
Miller Dariusz | czwartek | 11:25 - 12:25 |
Morgiewicz Ewa | wtorek | 11:40 - 12:40 |
Osyka Emilia | wtorek | 10:35 - 11:35 |
Piątkowska Joanna | środa | 13:00 - 14:00 |
Pietrzak Joanna | poniedziałek | 13:20 - 14:20 |
Piśko Leszek | czwartek | 10:30 - 11:30 |
Plutowska Magdalena | środa | 9:30 - 10:30 |
Pozorska Barbara | środa | 15:30 - 16:30 |
Rohde Piotr | ----- | ---- - ---- |
Rudnik Magdalena | wtorek | 8:40 - 9:40 |
Rzanny Michał | środa | 11:25 - 12:25 |
Staniszewska Marzena | wtorek środa |
9:45 - 10:20 15:05 - 15:30 |
Szałańska Edyta | poniedziałek | 8:45 - 9:45 |
Szymańska Karolina | poniedziałek czwartek |
9:45 - 10:15 9:45 - 10:15 |
Watkowska Aneta | środa czwartek |
9:50 - 10:20 15:10 - 15:40 |
Żebrowski Mariusz | wtorek | 7:50 - 8:50 |
<
- Szczegóły
- Wojtek Boruciński
- Kategoria: Uczniowie
- Odsłony: 1868
Mały Samorząd Uczniowski
00 miesiąca 2022 roku odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Na pięciu kandydatów głosy oddało XXX uczniów i nauczycieli.
W wyniku wyborów wyłoniono nowy zarząd Samorządu.
Skład Prezydium Małego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/23
Przewodnicząca: imię i nazwisko z klasy XX - XXX głosów
Zastępca: imię i nazwisko z klasy XX - XXX głosów
Sekretarz: imię i nazwisko z klasy XX - XXX głosów