Po hasłem 🔴🟠🟡„SPOTKAJMY SIĘ W SZESNASTCE 16 LUTEGO O GODZINIE 16:16” 🟢🔵🟣odbyły się w naszej szkole „Drzwi Otwarte”, które stanowiły okazję do poznania szkoły przez naszych przyszłych uczniów i ich rodziców.

Uczniowie klas młodszych 1 -3 oraz starszych 5-8 zaprezentowali swoje umiejętności i zaprosili jeszcze przedszkolaków do podjęcie edukacji w murach naszej szkoły.

Pan Dyrektor Rafał Chylewski przedstawił Rodzicom ofertę edukacyjną na rok szkolny 2023/2024, m.in. dodatkową godzinę języka angielskiego, wzbogaconą bazę pomocy dydaktycznych. Dzieci wraz z przyszłymi wychowawcami uczestniczyły w zabawach z językiem angielskim i w zajęciach kreatywnych.

😍 Dziękujemy za tak liczne przybycie. Do zobaczenia we wrześniu.

❤️TO CO WAŻNE W NASZEJ SZKOLE:
UCZEŃ 👧👨‍🦰 – TRADYCJA 🇵🇱 – NOWOCZESNOŚĆ 💻
CZEKAMY NA WAS‼️


📢Zapisy prowadzimy do klas 1, jak i do klas 2 – 8.
Listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych dostępna w sekretariacie szkoły w dniu 28.03.2023 r. (godz. 13.00).❗️