W czwartek w ramach 🇵🇱Tygodnia Patriotycznego🇵🇱 odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Akademię przygotowali uczniowie klasy 8d pod opieką Pani Sławomiry Gajewskiej i Katarzyny Miller. Pieśni patriotyczne wykonał nasz szkolny choŕ pod opieką Pani Moniki Jelonek. Uczniowie klas 5a i 5b pod opieką Pani Hanny Asensky w kolorowych, ludowych strojach kociewskim zaprezentowali Poloneza.
Kolejny rok w którym nasza szkoła przystąpiła do akcji 🎶"Niepodległości do hymnu"🎶. Na boisku szkolnym całą społecznością szkolną odśpiewaliśmy "Mazurka Dąbrowskiego".
Tydzień Patriotyczny zakończyliśmy 11 listopada udziałem w uroczystościach miejskich pod pomnikiem Żołnierza Polskiego, gdzie uczniowie naszej szkoły wraz z Fundacją na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej oddali hołd walczącym o niepodległość naszej Ojczyzny.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i czynny udział w poznawaniu polskich tradycji ludowych podczas TYGODNIA PATRIOTYCZNEGO. ❤️
Uczniom i nauczycielom dziękujemy za przygotowanie tematycznych gablot na holu oraz udekorowanie szkoły w barwy biało-czerwone.
A szczególne podziękowania dla uczniów przygotowujących występy artystyczne i za wspaniałe ich zaprezentowanie.
Konkursy indywidualne zostaną rozstrzygnięte w nadchodzącym tygodniu.

Galeria zdjęć - uroczysty apel