II miejsce w sztafecie mieszanej klas IV-VI
Dnia 17.11.2022 r. nasza szkoła wzięła udział w Warsztatach sportowych propagujących lekką atletykę. Spotkanie organizowane było przez Fundację Klub Polskiej Lekkiej Atletyki. Nasi uczniowie dzięki tak ciekawej i wspaniałej imprezie sportowej mogli ćwiczyć pod okiem mistrzów olimpijskich. Były to dwie gwiazdy sportu. Pan Sebastian Chmara- wieloboista, halowy mistrz świata, olimpijczyk i komentator sportowy oraz Pan Paweł Januszewski- wielokrotny mistrz polski w biegu na 400 m przez płotki, mistrz Europy, Olimpijczyk.
W pierwszej części warsztatów uczniowie poznali historię Igrzysk Olimpijskich. Następnie, dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności sportowe. Jednak najważniejszym punktem imprezy była rywalizacja sztafet, w której nasza szkoła zajęła II miejsce.

Gratulujemy!

Zawodnicy, którzy wzięli udział w warsztatach, swoją sportową postawą, zaangażowaniem oraz dobrym zachowaniem dali mi powód do dumy.

Dziękuję. Biegajcie szybciej, skaczcie wyżej i rzucajcie dalej!

Edyta Szałańska