Świetnie spisali się nasi chłopcy z klas IV w mistrzostwach miasta w trójboju lekkoatletycznym. W zawodach rozegranych 8 maja na stadionie Olimpii okazali się najlepsi zwyciężając zdecydowanie w stawce 12 szkolnych drużyn naszego miasta. Przypomnijmy, że trójbój to trzy konkurencje – bieg na 60m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Naszą drużynę tworzyli – Miłosz Gajewski(najlepszy wynik indywidualny w zawodach!), Natan Gardjan, Stanisław Mroczka, Piotr Gołąb i Michał Dudzik. Zwyciężając w zawodach miejskich chłopcy zdobyli awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 12 czerwca w Białych Błotach(k. Bydgoszczy).

Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy udanego startu w finale!

W zawodach startowały również nasze dziewczynki, ale mimo ambitnej postawy, zajęły tym razem dalsze miejsce.